Кіровоградський обласний  центр соціальних служб для молоді

25022, м.Кропивницький, вул. Преображенська, 2, тел: 0522 246783, факс 0522 321007, e-mail: public@ocsssdm.kr-admin.gov.ua

   
     Головна
     Новини
     Соціальні послуги
     Мережа ЦСССДМ області
     Соціальні заклади
     Інформація
     Доступ до публічної інформації
     Інтернет-приймальня
     Законодавство
 
   
   
   
   
   


Біда завжди відступає, коли
проти неї боротися разом!
Інколи достатньо однієї поради, щоб життя молодої людини кардинально змінилось.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


     Загальний вигляд      Загальний вигляд

Загальний вигляд центру


Робота соціального педагога з клієнтом закладу

Робота соціального педагога з клієнтом закладу


Кімната відпочинку

Кімната відпочинку


Куток самовдосконалення для клієнтів

Куток самовдосконалення для клієнтів


Медичний кабінет

Медичний кабінет


Спальна кімната для жінок

Спальна кімната для жінок


Спальна кімната для чоловіків

Спальна кімната для чоловіків

Кіровоградський обласний центр
соціально-психологічної допомоги


Наша історія

Центр відкрився в 2004 році як спеціалізована служба «Кризовий центр соціально-психологічної допомоги». Таким чином в Кіровоградській області почалися перші кроки з розвитку всеукраїнської мережі центрів соціально-психологічної допомоги.

Перші три роки Центр працював в напрямку соціально-психологічної реабілітації неповнолітніх, постраждалих від насильства в сім’ї. За цей період був напрацьований важливий досвід надання соціально-психологічної допомоги, сформувався колектив спеціалістів, що можуть працювати з подібною проблематикою, накопичено велику кількість методичного матеріалу по роботі з особами, постраждалими від різних форм насильства.

З 14 грудня 2005 року, розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Центр набув прав юридичної особи і почав працювати як Кіровоградський обласний центр соціально-психологічної допомоги. Змінилося і фінансування Центру - з державного бюджету на обласний.


Послуги, які ми надаємо

Кіровоградський обласний центр соціально-психологічної допомоги надає цілий комплекс послуг, які клієнт може отримати будь-яким зручним йому способом, відповідно до потреб кожної окремої людини, що звернулась до Центру. Тому одним з першочергових напрямів роботи наших спеціалістів є вивчення ситуації, в якій опинився клієнт та його потреб.

Ми надаємо можливість перебування в Центрі на цілодобовому стаціонарі протягом трьох місяців особам, потерпілим від насильства в сім’ї, безпритульності, стихійного лиха/ катастроф, тощо. В разі якщо клієнт має притулок, він може отримувати в Центрі послуги в режимі денного стаціонару. Також клієнти можуть отримувати в Центрі консультації (в тому числі одноразові) з конкретних питань: юридичні, психологічні, соціально-педагогічні. Можливе отримання консультацій спеціалістів Центру в телефонному режимі.

Клієнти можуть отримати консультації і допомогу в оформленні та поновленні документів. Спеціалісти Центру можуть бути посередниками в сімейних конфліктах, представляти інтереси клієнтів в інших установах.


Проблеми, у вирішенні яких
допомагають спеціалісти Центру

На даний час до Центру можуть звернутися жителі області для вирішення широкого кола проблем: міжособистісні, проблеми сім’ї (в тому числі насильства в сім’ї), внутрішньособистісні проблеми, проблеми залежностей, соціально-економічні проблеми та інші види проблем). В залежності від складності проблеми, від внутрішнього потенціалу людини для її подолання, спеціалісти Центру складають програму допомоги та надають підтримку для її виконання клієнтами Центру.


Спеціалісти центру

Штат Центру складається з директора, бухгалтера, медичної сестри, юриста, психолога, соціальних педагогів, чергових адміністраторів. Всі спеціалісти мають відповідну кваліфікацію та кількарічний досвід роботи в соціальній сфері.

Адреса:

м. Кропивницький, вул. Короленка, 50
0(522) 27-42-36

Директор – Ковальова Яна Миколаївна

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Кіровоградська обласна державна адміністрація
Урядова телефонна гаряча лінія
Центральноукраїнський інвестиційний портал
Міністерство соціальної політики України
Децентралізація влади
 
   
При використанні матеріалів посилання на сайт Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді обов'язкове

©1992-2014
Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті,
охороняються відповідно до чинного законодавства України.
Кіровоградський обласний  центр соціальних служб для молоді